fbpx

Stojany na dezinfekci

Od 25. května otevírají ubytovací zařízení a restaurace. Obchodní centra a další místa, kde se může vyskytovat více lidí, jsou již otevřená. Na všech těchto veřejných místech musí být k dispozici stojany na dezinfekci. Kam je ideálně umístit a jakou dezinfekci použít? Případně na co si dát pozor u dávkovače dezinfekce?

Kam umístit stojany na dezinfekci

Jaké je nejlepší místo pro stojany na dezinfekci? Ideální je větší počet rozmístěný na několika lokacích. Díky tomu jsou stojany na dezinfekci lépe dostupné a výrazně se zvyšuje šance, že je lidé budou skutečně používat.

Prvním místem, kde by rozhodně neměl stojan na dezinfekci chybět je vchod do podniku. Dále je dobré umístit další před toalety, případně rovnou do místnosti toalet. V případě pracoviště může být stojan v kuchyňce či ve společných prostorech. Obecně je vhodné umístit dávkovač s dezinfekcí tam, kde se pohybuje více lidí.

Výběr účinné dezinfekce na ruce

Samotný stojan určitě nestačí. Aby byl efekt co možná nejlepší, je potřeba zvolit vhodný dezinfekční přípravek. Dezinfekce anti covid v podání přípravku DEZITOL poskytuje výbornou účinnost, kdy zničí až 99,9 % virů, bakterií a sporů plísní.

Účinnou dezinfekci na ruce poznáte podle toho, že je připravená dle složení doporučovaného WHO. Základem by tak měl být etanol. V kombinaci s glycerolem se vytváří lepší konzistence a použití je citlivější pro lidskou pokožku. Dezinfekční gel DEZITOL vše z uvedeného splňuje, takže výsledkem používání jsou hygienicky čisté ruce.

Kde koupit stojan na dezinfekci?

Když potřebujete rychle sehnat stojan na dezinfekci, vyberte si na našem e-shopu. Dezinfekční gel DEZITOL se stojanem a dávkovačem je přímo připraven pro použití. Tak na nic nečekejte a vybavte svou prodejnu, provozovnu či pracoviště pomůckou pro dodržování hygieny.

Jak správně používat stojany na dezinfekci

Používání stojanů na dezinfekci není nic složitého. Stačí je umístit na viditelné místo, kde kolem nich prochází lidé. Informační tabule zase napomůže tomu, že si dezinfekcí ošetří ruce každý člověk, který vstupuje dovnitř, případně vychází ven. A když dezinfekce náhodou dojde, stačí jednoduše doplnit dávkovač další náplní dezinfekčního gelu DEZITOL 5 litrů.

Nejlepší jsou bezdotykové dávkovače dezinfekce

Nejhygieničtější jsou bezdotykové dávkovače dezinfekce, kam stačí vložit ruce a není třeba dotýkat se tlačítka či páčky. Díky moderním technologiím se tento typ dávkovačů stále častěji používá i v domácnostech. Hodí se také pro použití do kanceláří a pro dodržování hygieny na pracovním prostředí.

stojany na dezinfekci
Stojany na dezinfekci DEZITOL

Scroll to Top