fbpx

Držáky a dávkovače dezinfekce

Vzhledem k aktuální situaci a nutnosti dodržovat vysokou míru hygieny, je časté používání dezinfekce téměř nezbytné. A protože všichni nemají po ruce malé praktické balení, jako je například dezinfekční gel DEZITOL 100 ml, přichází na řadu dávkovače a držáky dezinfekce.

Praktický dávkovač dezinfekce

Vhodný dávkovač dezinfekce by měl být snadno ovladatelný a jednoduše doplnitelný. Ideální je, pokud má také skladné rozměry a několik možností připevnění na stojan, případně rovnou na zeď například na toaletách a podobně. Elegantní dávkovač dezinfekce DEZITOL navíc dobře vypadá. Pokud ho naplníte účinnou dezinfekcí DEZITOL, případně zakoupíte rovnou set dávkovače a 5 litrů náplně, získáte funkční prvek pro dodržování hygieny na vysokém standardu. Dezinfekce na ruce je vyrobená podle receptury WHO, obsahuje převahu ethanolu v kombinaci s glycerolem. Výroba probíhá na Slovensku a DEZITOL dokáže účinně zničit až 99,9 % virů, bakterií a plísní.

Kam umístit držáky dezinfekce?

Jaké místo vybrat pro dávkovače dezinfekce? Nabízí se hlavně společné prostory a umístění u vstupů. Dezinfekce DEZITOL může skvěle fungovat také na toaletách. Vzhledem k aktuálním požadavkům na zvýšenou hygienu by měl být držák dezinfekce součástí každých veřejných prostor s větším výskytem lidí.

Bezdotykový dávkovač dezinfekce pro hygienické použití

Nejlepší variantou pro opravdu hygienické použití je bezdotykový dávkovač dezinfekce. Stačí přiblížit ruce a systém sám vydá dávku dezinfekce. Není třeba dotýkat se žádné páčky, tlačítka a podobně. Takové řešení je ideální hlavně do míst s velkým výskytem lidí.

Kombinace dávkovačů s držáky dezinfekce

Aby bylo používání dezinfekce efektivní, je potřeba častá aplikace a ošetření rukou ideální po každém kontaktu s potenciální kontaminovanou plochou. To znamená, že jeden držák dezinfekce většinou nestačí a je potřeba zamyslet se nad propracovaným řešením, kde se bude kombinovat více zdrojů. Skladné dávkovače se hodí umístit na zeď. Naopak stojany na dezinfekci jsou mobilní a můžete s nimi manipulovat podle potřeby. Díky tomu mohou na lidi čekat rovnou při vstupu či východu do budovy, obchodu, restaurace a podobně.

Scroll to Top